Vizour

Kde najdu produktový klíč od hry DiRT3?

Koupil jsem si hru DiRT3, přihlásil jsem se do Games For Windows Live, která se mi nainstalovala, ale ve hře se do LIVE přihlásit nemohu, protože nemám produktový klíč. Na zadní straně hry je ale napsáno: „Produktový klíč je v ceně.“ Jenže já ho nikde nenašel, a tak se mi zablokují nějaké možnosti hry, jako třeba hra on-line, propojení s YouTube, apod…
Kde bych ho teda mohl najít?
Předem děkuji za odpověď :)

Odpovědi
Supercom

Na CD nebo nekde v krabicce na obalu a jestli ne tak kontaktuj toho, kde si hru koupil ;)

anonym

Pokud si koupil hru na STEAMu máš možnost k ní produktový kód získat kdykoliv klepnutím na její název pravým tlačítkem, otevře se menu ve kterém hned pod volbou „spustit hru“ najdeš i produktové klíče.

STEAM dokonce produktový klíč pro všechny případy při každém spuštění hry vloží do schránky odkud jej můžeš snadno vyjmou klasickou kombinací CTRL+V