Nejlepší jsou Happy hair účesy.je tam třeba zaplatit 100,–Kč na tři měsíce,ale je to úžasné.Jsou tam stovky účesů i od celebrit,a já jsem tam za tu dobu udělala účesy asi 20 kamarádkám a každé asi 180 různých účesů.
Zdroj: http://ucesy-cz.happyhair.cz/?action=profile&id=53868&task=go
| 0 Nominace Nahlásit |
Na TAAZ.com to jde i zadarmo…Nahrajete si svou fotku a můžete se i nalíčit…
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 714 | |
| marci1 | 491 | |
| iceT | 415 | |
| hanulka11 | 321 | |
| annas | 320 | |
| briketka10 | 273 | |
| Kepler | 247 | |
| ReHu | 231 | |
| Damiana | 229 | |
| led | 229 |
| Líčení a make-up |
| Móda a doplňky |
| Účesy |
| Ostatní krása a styl |