BeRaut

Kde můžu prodat perly?

Dobrý den,
Chtěl bych prodat perly, ale nevím kde…jestli v zlatnictví nebo zastavárně. Nechci v tomhle horku někam zbytečně chodit. Děkuji.

Odpovědi
nyjono

Co ti brání několik zlatnictv í a zastaváren obvolat a zeptat se? Nebo na AUKR.
Taky můžeš pár dní počkat, až vedra pominou. Nebo to je akutní a prodej spěchá?

marci1

Nejlépe asi ve zlatnictví. Ale pozor: jestli nemusíš nutně, neprodávej. Ceny perel, stejně jako zlata, rostou. 🙂