zjentek

Kde mě ostříhají přesně tak, jako je střižen mentalista Patrick Jane?

Odpovědi
Drap

Zkusil bych to u holiče.

PepasAvalonu

U každé kadeřnice, pokud svou profesi umí. Jen jí musíš donést fotku.
Spíš než o ostříhání, je to o správném zčesání a nagelování. 😛

aliendrone

Myslím že ani v tom nejvyhlášenějším kadeřnictví na světě z tebe stříháním Patricka neudělají. Zázrak se dějí, ale v tvém případě… asi NE. Leda bys změnil požadavek na střih alá Fantomas. Inu to víš, ani oni toho se třemi šedými vlasy děda Nevěda moc nenadělají. ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Vševěda Aliene, vševěda! Máš tam chybku… (;

aliendrone

zjentek>>> Muehehehe! ;) :D :D

zjentek

PepasAvalonu tak tos mě moc nepotěšil. ); To bych potřeboval každý ráno vyzážistku, než vyrazím na Prajzské na plac Do Lidlu atd…

PepasAvalonu

Nebo se to můžeš naučit sám. ;)