zenda

Kde je vlastně příčina mých potíží (pálení od kříže po kostrč, a to včetně celé oblasti hýždí)?

Mám veškerá vyšetření, co mi asi mohli udělat – krev, žíly, cévy – vše v pořádku. RTG, EMG/EP – degenerativní změny Lsp a středně chronická RP S1 I.dx. a lehce S1 I.sin.. Vždy při návštěvě lékaře tvrdím, že mne PÁLÍ zadek. ONI píší do nálezu, že mne BOLÍ – COŽ NENÍ PRAVDA. Mám za sebou RHB – pouze ultrazvuk, elektroléčbu a cvičení a to 2×. A jsem na tom hůř a hůř. Největší problémy jsou při sezení, co půlhodinu si měním podsedáky a snažím se protáhnout. Pálení mám od kříže po kostrč a to včetně celé oblasti hýždí. Prostě mne pálí celá prdel. 3 návštěvy u neurologa mi už stačily. Je zde nějaká naděje, že se toho zbavím? Děkuji, JŽ

Nejlepší odpověď
paul1

Něco obecného je tady. Zkuste opsat svoje potíže a zeptat se na tomto webu, možná poradí.

Zdroj: https://www.u­lekare.cz/porad­na-lekare/paleni-zad-291359

Další odpovědi
Pepa25

Máte zřejmě vyhřezlou meziobratlovou proténku S1 (nejnižší část beder), což se projevuje utlačováním nervu vedoucícho přes hýždě do nohy – takto vám to nikdo neřekl?
Ulevoval by mělo cvičení podle Mckenzieho: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=wfUo8_3Nv90

Ametyst

Není to alergie? Já bych popřemýšlela, co jím a co bych měla vynechat. Prostě něco změnit .Doktoři se na jídlo neptají, jako kdyby nesouviselo s celkovým zdravim.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.