mandiice

Kde je v Ústí nad Labem klidná kavárna/čajovna?

Kde je v usti nad labem klidna kavarna/cajovna?

Zdravim, hledam misto kde se budu moct ucit a resit veci pp telefonu. Jde o to ze doma to nejde takze potrebuju verejne klidne misto jako nejakou hezkou a tichou kavarnu nebo čajovnu ( nebo cokoliv tomu odpovidajici ) dekuji za odpovedi

Odpovědi
Lamalam

Kdykoliv jsem v Ústí a hledám podobné místo, chodím do kavárny „Ve střední Evropě“ na Lidickém náměstí.

Je zde jeden Ústečan, možná se vyjádří kompetentněji, ohledně podniků v Ústí mi už jednou dobře poradil – https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/slusna-restaurace-pobliz-krajskeho-soudu-v-usti-n-l.

Emefej

Střední evropa nebo sousední Café PePe.