PetaKo

Kde je lepší mít umístěno dětskou sedačku ? Vepředu nebo vzadu ?

Odpovědi
elkon

Podle zkušenosti vzadu na pravé straně.

Hlada

Vepředu.
Při umístění vzadu je při ohlížení se vyšší pravděpodobnost ztráty pozornosti. Potřeba mít s dítětem kontakt je větší, než pravděpodobnost nehody.

majki636

Já měla taky tu přední od polysport. Jinak umístění je čistě na tobě, záleží i na dítěti. Pokud je dítě nenechavé a bude ti zasahovat do řízení, tak v žádném případě nemůže přijít dopředu http://www.cy­klomania.cz/pro­dej/Detska-sedacka-POLISPORT-Bilby-Junior-predni

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.