Patrik3105

Kamera Sony DCR-SX21.Nejde mi pustit video

Ahoj, má novou kameru Sony DCR-SX21 a chtě bych jsem si natočená videa dát do Počítače(Windows 8) a nejde mi to. Ke kameře bylo DVD a to už jsem si nainstaloval ale já bych chtěl normálně jen do počítače přetáhnout video a tam už si ho např. upravit přehrát atd. nevíte o nějakém dobrém programu?Prosím poradte Děkuji

Odpovědi
anonym

Sony zařízení mají svůj kodek na pořizování videa který musíte zkonvertovat buď do mp4 nebo do avi.

Poklička

Videa se určiťe ukládají na paměťovou kartu, tu pak strčíš do PC a nebo přes kabel ktery jsí dostal k balení.

Patrik3105

Ano děkuji, a můžete mi poradit (I564) Jak to má dát do .Avi nebo do mp4,,?

Patrik3105

Ano ale já si chci to video v něčem upravit(střih,hud­ba,titulky atd,) a jestli neznáte nějaký program v čom by to šlo