PetaKo

Kam v Praze na kvalitní ošetření pleti?

Odpovědi
orestez

Příspěvek: Zeptejte se kolemjdoucích žen které jsou dobře udělané. Dnes je to samé s.r.o., tzn všichni poskytují nejlepší služby. Dejte na kamarádky, jinak zde lnk https://www.no­vinky.cz/
Jinak kvalitní neznamená, že vás ošetří renomovaná kosmetička s renomé. Většinou, a pravidlem bude pro klientky rozhodující vysoká cena. Ta ovšem zaručuje zaplacení všech výdajů souvisejících s podnikáním. Nájem přízemí na hlavní ulici. Zaplatit zaměstnankyně. Odvody státu, daně, odvodovod z rádia, no atd atd. Takže se rozhodněte pro salón, nebo pro kosmetický úklid, aby obličej fungoval.

majki636

V Praze je vyhlášené Amaryllis centrum a paní doktorka Takácsová. Mají krásné prostředí, příjemný personál, nemám co bych vytkla.

IvkaH

Já spíš chodím na invazivnější zákroky jako je botox nebo aplikace mezonití, a to do Amaryllis centra a dělají tam i kosmetiku a je na ně opravdu super hodnocení když se podíváš na internet.

novaklen

Záleží na tom, co chceš. Já za sebe můžu třeba doporučit toto kosmetické studio: https://beautiful-me.cz/ Dostala jsem na něj před nějakou dobou tip od kamarádky, tak jsem vyzkoušela a naprosto super, nemám co vytknout. :)

Cermak

Kolik za takové ošetření v Praze dáte ? Jsem z Olomouce, takže by mě zajímal cenový rozdíl v poměru s kvalitou za službu :)

SuzanKa

Chodím několik let do Amaryllis centra a mám za sebou hodně ošetření i menších úprav včetně aplikace výplní a botulotoxinu do podpaží. Vybrala jsem si je podle hodnocení na estheticonu, které mají výborné. Tady se dozvíš víc www.amaryllis­centrum.cz, právě i tu cenu :)