hubickova

Kam uložit peníze?

Moje desetiletá dcera dostala deset tisíc,které momentálně nepotřebuje.Chtěla bych je uložit někam,kde jí z těchto peněz aspon neco málo poroste na úrocích.Má svoje konto v ČSOB,ale je to Dětské konto,kam jí posíláme 200 kč měsíčně,je to bez poplatků,ale s nízkým úrokem.Kam ty peníze uložit?

Nejlepší odpověď
mosoj

Nejvyšší úrok u spořících účtů je v současné době mezi 2 –2,5 %. S tím že na těch 2,5 to nikdy moc dlouho nevydrží. Je to jenom lákadlo na získání klientů.
Nedávne jsem se zde ptal na Air bank. Svoje finanční rezervy jsem tam již převedl.

  1. V současné době má úrok 2,1 %
  2. Záruka že bude mít úrok vždy mezi třemi nejvyššími na trhu
  3. Tuzemská banka, kterou vlastní finančník Kellner
  4. Pro někoho nevýhoda, že peníze jsou přístupné pouze po internetu ( platí i pro vklad) převedením na jiný účet ( pokud je založen i běžný účet tak výběrem z bankomatu).

Další odpovědi
LejdyTerr

Já mám peníze u ING, vedení účtu je zadarmo a úrok je něco přes 2%. Navíc jsem dostala 300 za založení účtu.