Adamos00

Kam investovat 2 mil. Kč?

Vím, že to nejsou skoro žádné peníze.. ale na účtě by mi byly k ničemu se skoro nulovým úrokem… kam investovat?

Zjenek – mám ohromné štěstí takže bych možná peníze zdvojnásobil:D

Odpovědi
Tw!st

Podle situace a podle účelu. Pokud nechceš riskovat a chceš je pomalu ale jistě zhodnotit, kup si byt a ten pronajímej. Pokud se investování zabýváš víc, můžeš zkusit zainvestovat do startupu nějakého projektu, jehož zakladatel nemá počáteční kapitál a nabídl by ti podíl ve firmě. Není to tak jednoduchý, pokud ses investováním nikdy nezabýval a 2 miliony ti leží na účtě a k ničemu je v blízké době nepotřebuješ, koupil bych ten byt. Ale i tak si všechno musíš pečlivě spočítat.

zjentek

„Skoč“ si do casina. Nebudeš tam dlouho a když to fakt nevyjde, přišels o „skoro žádné peníze“, takže nou stres.

Tak jo, držím palce! Pak se ozvi, kam máš poslat procenta za bezva tip k investici, snad nemáš sklerozu.

Hlada

Byt nebo lépe nebytový prostor, o který se starají nájemci na vlastní náklady. I tak je to ale docela pracné a výnos není větší, než nějakých 6–10%. Rozhodně nedoporučuju různé investiční fondy, spoření, pojištění a pod.

Drap

Investuj do akcíí Kofoly, ta půjde nahoru. Můžeš taky peníze někomu půjčit na rozumný úrok.

střevo

začni sázet sportku a kupuj losy ve velkým

a nebo se daj hrát turnaje v karetních hrách s velkejma výhrama

anonym

Přepošli to na moje konto a máš o starost méně.

marci1

Investuj do cesty kolem světa. 🙂
http://www.ex­clusive-travel.cz/cesta-kolem-sveta-2016

dudu

Pokud v pondělí za vše nakoupíš akcie ČEZ, získáš obratem dividendu cca ve výši 150 tis. čistého.

postcd

Byt, prověřený stavební pozemek na dobrém místě, část jako termínovaný vklad nebo automatické posílání části peněz na penzijní spoření.

anonym

Pokud máte štěstí můžete zkusit forexové obchodování, stačí si na http://cfdbro­ker.cz/ vybrat vhodného brokera a zkusit, jak to půjde.

karfigol

Hodně lidí zbohatlo přes forexové obchodování, zde se dají peníze rychle zdvojnásobit, pokud jste šikovný. Dobrým začátkem je http://cfdbro­ker.cz/

Kamix

To už je celkem dost peněz, takže bych volil patrně nějaký diverzifikovaný investiční fond, já jsem si o tom něco málo četl před nedávnem na https://www.du­ofinance.cz/dru­hy-investicnich-fondu a nejvíc mě zaujal nemovitostní fond, který je podle mě v dnešní době jistota.

L.G.

Nejlepší investice je hotovost na účtě, příležitost si Vás už najde sama 😉👍.

petrdostal

Být vámi, tak bych ty peníze zkusil investovat do nějakých drahých kovů. Já sám už nějakou dobu přemýšlím právě také nad tím, že bych své naspořené peníze uložil buď do zlata nebo platiny. Třeba platinové slitky dnes není vůbec až takový problém sehnat. Mají je například tady: https://www.zlato-slitky-mince.cz/

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Adamos00

Střevo na sporáku nevěřím a i kdyby tak se to na ten risk nevyplatí.. :D o těch losech by se tak 20 000 Kč dalo uvažovat:D

Hlada

Čím víc toho dáš do loterie, tím víc se přiblížíš pravděpodobnosti, že proděláš. Kdybys koupil celou loterii, byl by prodělek jistý. Je to princip každé loterie.

zjentek

Tak j eště trochu připlatit a koupit celou loterijní kancelář, a už netratíš.

střevo

dej to fšechno za losy ať vidíš jak to dopadne

Adamos00

To si za to radši koupím let do vesmíru:D

Hlada

Jestli tě baví létání, tak investuj do pilotního výcviku na dopravní letadlo.

zjentek

to ti trocha chybne.