Odpovedi18

Čím nejlépe zdvojnásobit peníze?

Nejlepší odpověď
Rokio

Dynamicky, diverzifikovaně a dlouhodobě investovat pod dohledem kvalitního finančního poradce.

Další odpovědi
Hlada

U každé investice je potřeba zvážit klasický ekonomický vztah: výnosnost x riziko x likvidita. Já do toho zahrnuju ještě svůj vložený čas. Pro každého je proto to nejlepší něco jiného.
Nejrychleji lze zdvojnásobit vklad vlastním podnikáním. Na druhé místo bych zařadil půjčky P2P. Nejvýhodnější není ten s největší reklamou. Dál pak pronajímání vlastní nemovitosti. 4–6% z toho je při poměrně velkém vkladu času na hranici smysluplnosti.
Nákup drahých kovů a kamenů je spíš bezpečné uložení, než zhodnocení.
Různé investiční fondy je lepší pro malou výnosnost a vysoké riziko z výběru vynechat.

quentos

Kdyby na toto existovala jednoznačná odpověď, nedělá nikdo nic jiného.
Nejlépe je šikovně investovat. Třeba do zlata, jestli to ještě frčí (ale myslím, že to nevyjde z módy ještě dlouho).

mosoj

Nůžkami.

anonym

Zkuste to prací 🙂 … spousta lidí celé dny nedělá nic jiného takže to asi funguje

elkon

Legálně nelze.

annas

Záleží na tom, kolik jeněz máte a jak rrychle je chcete zdojnásobit. Ale nejde to rychle.

Poradí vám odborníci.

https://www.w4t­.cz/dalsich-80-zpusobu-jak-vydelat-penize-navic-50161/

Chci investovat
https://www.zon­ky.cz/zonkyti­mes/5-tipu-uspesneho-investora/
Počítat s tím, že nezbohatnete za noc
Začít s menšímil částkami
Investovat do toho,. čemu rozumíte
Uvědomilt si, jaká je výnosnost investic

Stanovit si dlouhodé cíle

Jinak rad na netu je hodně
https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=%C4%8C%C3%AD­m+nejl%C3%A9pe+zd­vojn%C3%A1sobit+pen%C3%AD­ze%3F&client=fi­refox-b-d&ei=F_6uXPG7KsSdkwWMz­riQBA&start=0&sa=N&ved­=0ahUKEwixo5Tl0sfhAh­XEzqQKHQwnDkI4C­hDy0wMIcg&biw=1112&b­ih=882

czloviczek

Záleží o jaku jde částku. Ale obecně je aktuálně dobré investovat do P2P půjček.

https://www.o­sobnizkusenos­ti.cz/category/in­vestovani-osobni-zkusenosti/

Popř. kryptoměn, ale to chce, aby se člověk vyznal. Tam hrozí i ztráta, na druhou stranu ty peníze můžete i více než jen zdvojnásobit..