hawranek

Kam hlásit klamání zákazníka?

Mám u T-Mobilu aktivovaný tarif Bav se s Mých 5. Operátor uvádí cenu tarifu včetně DPH 99 Kč/měsíc. Když jsem ale dneska koukala na vyúčtování, tak se mi tam ukazuje základní cena služby 110 Kč+22 Kč DPH.
T-Mobile jsem již žádala o vysvětlení, ale stejně to chci nahlásit jako klamání zákazníka, neboť uváděná cena neodpovídá ceně reálné. Kam a komu hlásit? Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Na Českou obchodní inspekci (ČOI).

Další odpovědi
ReHu

Také bych to řešila přes ČOI.
Ale asi by bylo dobré si uložit a třeba i vytisknout stránku s uváděnou levnější cenou. Pro případ, že cenu na stránkách opraví a pak už nebude důkaz.
Doplňuji:
Zkus nejdřív zavolat nebo zajít k T-mob a řekni jim to. Třeba to jen chybka.

AndreiRanger

ČOI se nic nezkazí, ale podle mého to stejně skončí na ČTÚ..
http://www.ctu­.cz/pusobnost-ctu/ochrana-spotrebitele.html