Svobodny

K jakému účelu se používají plastové lyžařské brýle?

Nejlepší odpověď
pusinka50

Stejně jako brýle na plavání, ke krájení cibule.:-)

Další odpovědi
Lamalam

Že by k ochraně zraku?

mosoj

Jako náhrada chrupu.

marci1

Při lyžování chrání oči proti mechanickému poškození i proti UV záření, a za druhé pomáhají zlepšit vidění ve zhoršených světelných podmínkách. 🙂
http://www.lyze-radotin.cz/nakupni-radce/jak-vybrat-lyzarske-bryle

Arne1

Každé brýle jsou v první řadě kosmetický doplněk. A až ve druhé řadě se uvažuje nějaký jiný účel. Žena která chce být krásná a zajímavá si vezme vhodné brýle. A v zimě na sněhu je móda velkých, takzvaných lyžařských brýl.