k čemu slouží ikony na ploše?

k čemu slouží ikony na ploše..
Doplňuji:
ikony na ploše

Odpovědi
MARTI-V

No přece k tomu,aby jste dané soubory nemusel-a vyhledávat v nabídce pod složkami. Jen na ikony kliknete a máte hned otevřený soubor 🙂

Dodatek: JAKÝ SMYSL VIDÍTE V TOM,ŽE U TOLIKA ODPOVĚDÍ OPAKUJETE TU ODPOVĚĎ MOU NEBO JINÉHO UŽIVATELE??

anonym

usnadnění pohybu a orientace uživatele

alenka901

pc je přehlednější

nonnel

Ikona je zástupce programu. Tím, že na ni kliknete spustíte příslušný program. Když ikonu smažete, smažete tím jen odkaz na skutečný program, který je uložen většinou v Program Files pod nějakým adresářem. Záleží na tom, jaký program spouštíte. Program má příponu EXE. Když tento program smažete, tak už nikdy k němu nevytvoříte ikonku a máte tak zvaně smůlu. Stačí?