ZawyCZ

Odinstalace AVG

Nejde mi nějak odinstalovat AVG. Abych to upřesnil, nějak jsem ho dostal pryč přes CCleaner. Dnes po zapnutí PC ho tam vidím zaplé znova !!! Ale v přidat nebo odebrat programy už není!! Prosím poraďte mi někdo jak se toho hnusu zbavit!! Díky
Doplňuji:
//Edit – Stáhnul jsem ještě nějaký Uninstall Tool, ale je to podobné jako přidat, nebo odebtrat programy a nic to zase nenašlo. Jakoby to v pc vubec nebylo. Takže podobné programy jsou zbytečně, je to jako štěnice ! :/

Nejlepší odpověď
Hlada

Odinstalace AVG je docela oříšek. Nepomůže ani Revo Uninstaller v nastavení Pokročilý. Zkus AVG Remover.

Alesh pije v tom horku moc nebo málo nebo je adept na zápis do Guinnessovy knihy rekordů v rychlosti přeinstalace Windows.

Zdroj: http://www.av­g.com/cz-cs/utilities

Další odpovědi
badisko

pouzij toto … http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/uklid/re­vo-uninstaller/
po nainstalovani programu ho spust a vyber >rezim lovce < na plose se ti vytvori tercik tem pretahni na ikonu AVG ..a dej uninstala ..pak scan pouze mirny !!
nedavno tady mel klucina stejnej problem s jimym antivirem pomohlo to …pak si procisti Pc znova ccleanerem ;D

Doplňuji:
>alesh < to nemyslis vazne ze ?…

anonym

Zde je návod na odstranění AVG
http://www.an­tivirovecentrum­.cz/navody/jak-odinstalovat-avg.aspx
Doplňuji:
Nejlépe znovu nainstalovat a pak použít http://www.an­tivirovecentrum­.cz/navody/jak-odinstalovat-avg.aspx

Alesh

A co přeinstalovat Windows?
Doplňuji:
Proč bych to neměl mysle vážně? Je to otázka pár minut práce a trocha čekání, čas od času je to dobré udělat, zbavíš se tím sajrajtu. Z popsané situace je vidět, že se v tom všelijak šťoural, takže než týden zkoumat v čem je problém, je to přeinstalování sice poněkud razantní, ale nepochybně účinné a prospěšné řešení.

MK44

Jak bych postupoval? Nejdříve bych se pídil na stránkách AVG, zda nemají nějakou deinstalační utilitu (nevím, zda mají, nepoužívám AVG).
Pokud nic takového nemají nebo pokud selhala, asi nezbyde než ručně smazat adresáře s nainstalovanými soubory. Budou v C:\Program Files , pokud jsi neumístil instalaci někam jinam. A potom projet registr a odstranit klíče, které se vztahují k AVG. To bude trvat dlouho, protože budeš postupovat velmi opatrně! Než do registru sáhneš, zálohuj ho. (Rovněž zálohuj nastavení programů jako poštovní klient, firewall, prohlížeč apod. na jiný oddíl nebo na flešku.) U záznamu v registru, u něhož jsi nejsi jistý, je dobré klíč před smazáním opět zálohovat, a mazat vždy jen jeden s následným restartem. Nakonec projet registr nějakým registry cleanerem, který odstraní zbytky. Pokud jsi s registrem nikdy nepracoval, rozhodně přizvi někoho, kdo má zkušenost.
Cokoli stahovat z internetu, s výjimkou stránek AVG, v době, kdy nemáš funkční antivir, důrazně nedoporučuju.
Reinstalaci OS považuji za poslední možnost, jak počítač vůbec opět zprovoznit, když už se nedá nic jiného dělat. Zahrnuje totiž například novou instalaci všech programů a jejich nastavení a nemáš-li OS na samostatném oddíle a data na jiném, znamená to ztrátu všech dat (Před instalací OS se formátuje disk.).

Doplňuji:
Jo, a dej vědět do diskuze, jak a k čemu jsi dospěl. Radu může hledat i někdo další. Děkuji.

briketka10

šla jsem na Start a tam dala uninstal AVG
pak do panelů programy a odinstalovala
ještě v těch programech všechno ..

Hlada

Vidíš to zbytečně černě. S nevelkou nadsázkou si troufám tvrdit, že každý odinstalátor třetí strany je lepší, než ten systémový. Doporučuju Revo nebo Total.

badisko

jinak se podivej do slozky AVG v > program files < mel by tam byt uninstalator ..tak ten spust pokud neni pouzij ten revo uninstaler kdyby nic dej vedet …jak jsi dopadl …

badisko

alesh .. nehlede na to ze ..reinstalal je pro bezneho uzivatele pomerne tezka zalezitost od ..samotne instalace prez zalohovani dat ..deleni disku …update ..stazeni ovladacu atd … tak vlasne memusime hledat reseni v poradne ohledne IT ..jen proste reknem Preinstaluj Windows …nehlede nato ze kazdy proste windows nema ..:D je to prece jen za peniz a ne kazdy chce creck ..:D a tim padem porusovat zakon ..:D