Jste schopni si zapamatovat registrační značku protijedoucího motorového vozidla v dnešní podobě?

Já si nepamatuji ani tu,kterou mám na autě!

Nejlepší odpověď
Drap

Ani náhodou, jsem na tom stejně jako ty.

Další odpovědi
briketka10

to bys toho chtěl po mě moc jsem chodec !!

manon

Tak. Nepamatuji si ani svoji a nepamatuji si jakýkoliv shluk číslic a písmen a prostě si nepamatuji žádná čísla. Můj mozek má omezenou kapacitu a tohle vyhodnocuje jako nepodstatné :)) Může nastat „čapkovská“ situace, kdy se najednou zjistí ,že si pamatuji něco, o čem nevím, že si to pamatuji :) to se stává :)
http://www.cesky-jazyk.cz/citan­ka/karel-capek/basnik-povidky-z-jedne-kapsy.html

honza19hk

většinou ne,ale mám v autě kameru takže… Ale pokud by mě chtěl někdo vybrzdit,vytla­čit,atd. tak ať to zkusí,vepředu mám buldozerovou radlici a vzadu patky pro zapření při použití navijáku,takže by asi dopadl blbě.

jinak je to vojenská vyproš´tovací Tatra 813 8×8 V12 biturbo (810koní)