xiperio

Jste pro hlásiče pro nouzová volání?

Je velký rozmach mobilů. Tel. budky se ruší. Ale člověk, který se ocitne v nouzi, jak si pomoc zavolá? Líbily by se Vám takové hlásiče, jak jsou na dálnicích? Byly by na některých sloupech veřejného osvětlení, a na výrazně označených místech. Fungovaly by jednoduše a mohly by být vybaveny kamerou, jako třeba bankomaty, aby to nebylo zneužíváno. Jednoduchý systém, jako třeba nouzové tlačítko při poruše výtahu. Děkuji za Váš názor.

Odpovědi
Pepa25

Ne – právě vzhledem k rozšířenosti mobilů. Dálnice jsou specifická situace, tam mají hlásiče smysl, protože vystresovaný účastník nehody se třeba nebude orientovat, kde vlastně je, ale i tam jejich význam klesá.

jáára

Kdo by to provozoval?

aliendrone

Osobně to považuji za zbytečné. Přirozeně pokud by to platil někdo JINÝ než já (ze svých daní a poplatků) – spánembohem postav třeba hodinky s vodotryskem. Ale myslím, že máme v pořadí důležitější a akutnější věci. :)

Nicméně… POŘÁD tvůj nápad hodnotím jako MNOHEM ROZUMNĚJŠÍ, než instalaci a provozování >>> https://img.bles­k.cz/img/1/fu­ll/2619144_kos-praha-injekce-strikacka-v0i.jpg?v=0i ! Každá správná smažka IHNED poté, co si šlehne sprintuje s jednorázovkou rovnou do „tříděného odpadu“, muehehe. :(

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

xiperio

Stát jako ty hlásiče. Na tom není co provozovat. To se nainstaluje a je to napojeno jako ty hlásiče na dálnicích. A ohledně toho stresu. ono jsou situace kdy ten mobil prostě nejde použít. Nebo nejsme schopní. A takoví důchodci (všichni tam jednou budem), pro ty je jednodušší stisknout nejbližší tlačítko. Ale to je jen můj názor.