BANAN93

Jsou některé křeče pro svaly dobré ?????

Doplňující otázka ke křečím
Když třeba zatnu biceps sval se vyboulí a je v něm taková křeč. To semé třeba na stehením svalu když zase protahuji co nejvíc nohu a propínám stehení sval. Mě to příjde jako cvičení bolí to jen trochu a ten sval se trošku unavuje jak při cvičení

Nejlepší odpověď
Funna

křeč je nefyziologický nadměrný, nebo dlouhodobý stah svalu…takže to co děláš ty, je normální cvičení a protahování…žádná křeč…ta vzniká neplánovaně a neovlivníš její vznik…