hanjimka

Jsou nějaká ohlašovací pravidla pro stánek s ohřívanou uzeninou na akci obce?

Chceme prodávat na akci uzeninu z udírny a nerady bychom se dostaly do problemu.Musíme akci ohlásit někde na hygieně nebo jinde? Obecní úřad to schválil,potrav­.prúkazy a zkušenosti máme. Vím že jsou nějaká nová pravidla na zabijačky,ale nevím jestli není i něco nového v tomto případě.

Odpovědi
Colt911

Bez živnostnenského listu který vás opravnuje k takovému prodeji by ste to neměli dělat ale když vás někdo zaštítí aby si ho vzal na sebe. ale ted vám to asi pude jedno když atázka byla položena před 895 dny