bolak

Jsou lidi závislí na automatech převážně vegetariáni?

Já bych řek že oni prostě nemůžou odolat >> http://online-automaty.com/wp-content/thumbs/u­ploaded/Sizzlin­g_hot_deluxe_1­.jpg Dejte mi tam kuřátka a řízeček na ty válce, a uvidíte že minimálně 90% odpadne, a stanou se nezávislími.

Nejlepší odpověď
marci1

Krásná barevná zelenina a ovoce tam jsou proto, aby nalákaly „hráče“ ke hře. Mě by to nenalákalo, ani kdyby tam byli ti nejkrásnější muži na světě! 🙂

Další odpovědi
klumprt

Ano, protože žerou jen ty oříšky a brambůrky, které se tam v té herně prodávají.

Kepler

Mezi gamblerstvím a vegetariánstvím neznám žádnou souvislost. Leda, že by ve vegetariánské hospodě měli taky automaty. Jak jsi na tu otázku přišel?

luckykubrt

Jasně, že jo. Viděl jsem automaty na kávu, na kofolu i na čokoládové tyčinky, ale ještě jsem neviděl automat na maso. A když není jiný automat jdou se zbytečnými penězi k hernímu tam si objednají tlačenku s cibulí nebo utopence v okurkovém láku a sledují jak se jim točí válce s melouny, třešněmi či citróny. :D

Kryšpín

Podle primáře Karla Nešpora jsou to převážně všežravci, naprostá většina pato-primitivů jsou páni tvorstva, potřebují adrealin, vzrůšo a.p., je jich odhadem v české kotlině na 200 tisíc, také se rekrutují z děti, kterým je od útlého věku věku nabízen na zabavení počítač.

bolak

Ale je dobrý, že tam vpravo nahoře u toho automatu, je i možnost POMOC, že člověk, když cítí že už tomu propadá, že už se od toho pomalu nemůže odtrhnout, tak stačí jednoduše nahoře kliknout „potřebuju pomoct“, a ty lidi s helpcentra mu pomůžou a odpojej ho

bolak

Kepler: nebudeš tomu věřit, ale normálně mě napadla! 😁