smoulinkaq

Mohu si pozvat ve Frýdku-Místku do bytu manikérku na vytvoření gelovách nehtů?

jsem z frýdku místklu chci se zeptat jestli si mužu domu pozvat někoho kdo mi uděla gelove nehty??jsem z frýdku místklu chci se zeptat jestli si mužu domu pozvat někoho kdo mi uděla gelove nehty??
.....

existuje i holička domu?

Odpovědi
annas

Už jsem vám u otázky na hygienistku napsala, že je třeba se zeptat ve Frýdku-Místku, zda vám někdo známý doporučí manikérku, která navštěvuje i zákazníky v domově. To, co platí u nás, nemusí bý e vašem městě.

Stejně tak, zda vám holička upraví hlavu doma. Záleží na tom, co vyžadujete. Opět se poptat v okolí.

Je to pravděpodobné, že vám někdo vyhoví.

mosoj

Objednej si manikérku a nehtovou designérku. Ona tě i oholí.

Kepler

Jak se holí dům?

Drap

Můžeš . Ve Frýdku-Místku, stejně jako v jiných lokalitách celé republiky.

nyjono

Jasně, že můžeš. Ale pokud tyto služby ( doma) nenabízí, musíš se s ní domluvit. A samozřejmě zaplatit i cestu.
Holička nevím, jestli myslíš kadeřnici, pak platí to stejné jak píšu.
Např v Hradci Králové jsme viděli na autě nápis, že kadeřnice jezdí za klientkami domů.
Musíš trochu zagooglit nebo se poptat.