Janilivi

Jsem holka a je mi skoro 14. Má cenu začít s parkourem, nebo už ne?

Jedná se o parkour s mým tělem.
Děkuji za odpovědi

Odpovědi
Rakira

Pokud je.to tvuj sen tak na.to mas a ma to cenu! Pamatuj na plneni snu neni nikdy pozde ! :) Znam jednoho pana, ktery si chtel zkusit banji-jumping ale myslel si, ze je na to moc stary (60 l.) na jeho 61 narozeniny dostal poukaz na banji-jumping a sel si zkocit :)

Drap

Nikdy neni pozdě začít. Nevíme ale s jakým parkourem? jde ti o tvůj pohyb, nebo se jedná o parkour s králíkem se psem, nebo s koněm?

dubraro

Zkusit to můžeš. Dělá se to do značné míry pro vlastní dobrý pocit, nikoliv soutěžně. Určitě by bylo lépe, kdybys měla nějakou obecnou sportovní průpravu. Jak jsem viděl, začínají s tím děti okolo 5–6 let.

Pro ty, co neví o jaký parkour se jedná: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Parkour