negiem11

Jsem 15letý kluk vážím 45 kilo což je docela málo, potřeboval bych přibrat a nabrat sílu mít i nějaký svaly. Nevíte jak?

Nejlepší odpověď
anonym

Dostatečně, ale zdravě a ne přehnaně moc jíst. Cvičit a hýbat se přibližně hodinu denně. Dostatečně pít (cca 2 litry), dostatečně spát (pro tvůj věk asi 8,5 – 9 h). Nejíst nezdravě (z toho bys přibral tuk a špeky, ne svaly). Nesedět pořád u mobilu, počítače, tabletu či televize. Hodně štěstí. :) (myšleno vážně, ne ironicky). Pokud jsem něco napsala špatně, tak se omlouvám.