Gabriela 12

Jmenuji se Gabriela a nevím, které jméno si mám vybrat na YouTube Channel.Poradíte?

Jmenuje se gabriela a nevím jaké jméno si mam vibrat na YouTub Channel nevíte nikdo?

Nejlepší odpověď
Edison

Viber si raději nějakí jazikoví kurs… Konktrétně češtiny…

Další odpovědi
Shoehardt

To tady asi nebude vědět nikdo.
Spíše dostaneš radu, abys pilovala pravopis.

aliendrone

Takové, abys s ním byla spokojená především ty sama. :)

autacek

Já bych doporučil především nějaké bez hrubek.

nyjono

Nevím kdo nebo co se jmenuje gabriela a nevím, co chceš vibrat?
A určitě ani vědět nechci.
Možná bys ale mohla skouknout na YouTube nějaký kurz českého pravopisu.

WhiteCrow

Zamysli se nad tím co tam budeš nahrávat za videa a pro koho jsou určena…

dubraro

Gabriela není špatné jméno. Můžeš zkrátit na Gábina.