zjentek

Jíte rýži hůlkami, když už jste na jídle někde v číně anebo prostě asijský restauraci?

Jíte rejži chopstickami?

Odpovědi
Ametyst

Jím, ale nenajím se. Jídlo mi stydne, tak zase vezmu klasickou vidličku.

da ny

Ne. Raději ne.
Nemám na to „zralá“ očička ani ručičky, už jsou „babralky“ (30 let syndrom karpálních tunelů se podepsal na citlivosti a zručnosti). Vidlička.

Rokio

Nikoliv. Používám klasický příbor.

zjentek

Ametystík, bobík, rozhodně společensky nic nepokazíš, když vezmeš vidličku + lžičku>>> https://youtu­.be/Cn26usXYk­KQ?t=594 ((;
Nic už ti nevystydne 😉

Ametyst

Ahoj, máš pravdu. Nic jiného mi nezbývá. Btw pěkné video! 🙂 Jíst rukama si netroufám, i kdybych z lepivé rýže uhnětla kuličku. 🙂
Nemám ráda stydnoucí jídlo, tak radši hltám.