ReHu

Jezdíte na in-linech?

Já byla dnes po delší době a jsem nějaká zmožená. Asi to tu zapíchnu o něco dříve.
Doplňuji:
Tak sleduji, že tu mnoho bruslících nadšenců není.
Já si řekla, že budu víc trénovat, abych byla něčeho schopná i po jízdě :D.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Jezdím, ale letos jsem je zatím nevytáhla 😁 Pokud bude zítra pěkně, vyrazím 🙂 Panenka mi připomněla – můžu vzít i ty moje pejsky 😁 To bude jízda století 😁

Další odpovědi
PostApMan

Jezdím ,ale pouze svátečně abych si připomněl jak se na tom jezdí a hlavně když se najde někdo kdo jede se mnou.(abych se měl koho/čeho chytit)

Miroslavst

Já rozhodně ne. Ty chceš, abych se zmrzačil a jezdil na vozíku? no v tom lepším případě.

iceT

Mam in-liny pekne schovane,bojim se na nich jezdit,a trenovala jsem jen po byte-do „terenu“ se fakt neodvazim.
TO JSEM ALE SRAB,ZE?

BEAES

Já jezdím, nebo spíše jezdila jsem loni, letos jsem byla poprvé asi před týdnem a také jsem se na nich vyřídila, ale i tak si to hodlám zopakovat.

quentos

to tedy nejezdím, rozbil bych si hubu… o klasických bruslích ani nemluvě; ani po tom netoužím

anonym

já ano a jsem donucena se mrzačit i na ledních vůbec nikdo nebere ohled že už chci do důchodu

panenka

Ano jezdím ale jen občas to ti věřím že jsi byla zmožená já jsem sebou před 14 dny měla i psa kterého jsem venčila a taky jsem dojela a už pak nebyla schopná nic dělat.

Bunnik

Letos jsem byla jednou a pěkně jsem zmokla :) Přes rok jsem ve městě, kde studuji, a tam je nato vhodný terén, dokonce i spešl dráha a je tam vždycky koho vytáhnout… jenže není čas. O prázdninách je čas, ale není kde a s kým :(

Pagy

Já bych řekl, že popularita in-line bruslí naopak stoupá. Převážně u žen, pro které to může být příjemné odreagování. Já osobně jezdím na „bruslích“ rád, protože jsem hrál 6 let hokej.