Avatar uživatele
Kepler

Jezdí se ještě u nás závody terénních moto do vrchu?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=4x678Pwpk6A

Pravda, trošku jiná technika, než jsem kdy viděl. U nás se to kdysi jezdilo na normálních terénních motorkách.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone, Kajoch před 1414 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kajoch

Na tenhle sport jsem se vždy moc rád dívával a tak ho v TV velmi postrádám.Možná někdo bude vědět,kam se poděl.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Jezdí, ale proč to není v TV nwm. Nebo možná je, ale ještě když jsem ten sajrajt provozoval, tak na sportovní kanály moc nečuměl (ještě tak F1, billiard a pool).
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=FUsyA5OW­G_U

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Schluker

Jezdi, prinejmensim v Mlade Boleslavi.

https://youtu­.be/ZdjeSrpAz­c0

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Jezdí, ale není to propagováno. Zřejmě proto, že motorová vozidla jsou dnes fuj.
Za komunistů byla televize spolupořadatelem motokrosů a autokrosů a býval to nejoblíbenější pořad nedělního odpoledne.
BTW: Víte, že i F1 dnes jezdí NA ELEKTRIKU??!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

alien: takže se to asi pořád jezdí. Proč to nedávají v TV celkem nechápu, přece to byl jeden z nejatraktiv­nějších motorsportů. Ještě tak F1 a moto GP. Pool jsem po hospodách hrával xmrti rád. Ne že bych byl dobrý, ale strašně mě to bavilo

před 1414 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Kepler>>> A kde bys na to chtěl vzít vysílací čas? Pro samé Esmeraldy, Ulice a vaření (FAKT děsná bžunda!) buď rád, že je čas alespoň na reklamy. ;) :D :D

Já hrával raději billiard, ale zrovna jsme to řešili jinde – někomu jsem půjčil tágo jednak (tudíž nemám), druhak stejně ty klasické zahulené knajpy, kde se tak dobře hrálo (i s půjčeným tágem ve tvaru vývrtky ;) :D) jsou minulost. A protože jsem na tom se skillem podobně jako ty, tak mě ty současné „sportovní haly“ s profi obrovskými stoly nelákají. :)

před 1414 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

No jo, co naděláš s takovými Soukupy, co si koupili Barrandov a dělají si tam reklamu zdarma na svoje e-shopy. Z takového kokota je mi fakt na blití, o jeho politických diskuzních pořadech ani nemluvě. No protože je mi blivno i z takových těch neustále se opakujícících starých seriálech, tak jsem si pořídil interfernetovou TV, kde jsou ty české kanály v menšině. Ne že bych byl takový TV závislák, ale je to úplně jiné kafe.
Jinak ty hospodské kulečníky bývaly u nás na docela dobré úrovni, půjčovaná tága rovná, maximálně jsem si nosil v kapsenějakou tu novou čepičku. Nezapomenu (a nejen já) na slavný exces, kdy jsem vybrnknul kouli přes mantl a zavřené okno rovnou do zahrádky a na stůl před hospodou. To se mě pár lidí ptalo, jestli jsem byl tak ožralý, nebo to byl mistrovský záměr. To první je pravda, ale nikdy jsem to nepřiznal.

před 1414 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Sport