Kepler

Jezdí se ještě u nás závody terénních moto do vrchu?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=4x678Pwpk6A

Pravda, trošku jiná technika, než jsem kdy viděl. U nás se to kdysi jezdilo na normálních terénních motorkách.

Nejlepší odpověď
Kajoch

Na tenhle sport jsem se vždy moc rád dívával a tak ho v TV velmi postrádám.Možná někdo bude vědět,kam se poděl.

Další odpovědi
aliendrone

Jezdí, ale proč to není v TV nwm. Nebo možná je, ale ještě když jsem ten sajrajt provozoval, tak na sportovní kanály moc nečuměl (ještě tak F1, billiard a pool).
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=FUsyA5OW­G_U

Schluker

Jezdi, prinejmensim v Mlade Boleslavi.

https://youtu­.be/ZdjeSrpAz­c0

dubraro

Jezdí, ale není to propagováno. Zřejmě proto, že motorová vozidla jsou dnes fuj.
Za komunistů byla televize spolupořadatelem motokrosů a autokrosů a býval to nejoblíbenější pořad nedělního odpoledne.
BTW: Víte, že i F1 dnes jezdí NA ELEKTRIKU??!!

Kepler

alien: takže se to asi pořád jezdí. Proč to nedávají v TV celkem nechápu, přece to byl jeden z nejatraktiv­nějších motorsportů. Ještě tak F1 a moto GP. Pool jsem po hospodách hrával xmrti rád. Ne že bych byl dobrý, ale strašně mě to bavilo

aliendrone

Kepler>>> A kde bys na to chtěl vzít vysílací čas? Pro samé Esmeraldy, Ulice a vaření (FAKT děsná bžunda!) buď rád, že je čas alespoň na reklamy. ;) :D :D

Já hrával raději billiard, ale zrovna jsme to řešili jinde – někomu jsem půjčil tágo jednak (tudíž nemám), druhak stejně ty klasické zahulené knajpy, kde se tak dobře hrálo (i s půjčeným tágem ve tvaru vývrtky ;) :D) jsou minulost. A protože jsem na tom se skillem podobně jako ty, tak mě ty současné „sportovní haly“ s profi obrovskými stoly nelákají. :)

Kepler

No jo, co naděláš s takovými Soukupy, co si koupili Barrandov a dělají si tam reklamu zdarma na svoje e-shopy. Z takového kokota je mi fakt na blití, o jeho politických diskuzních pořadech ani nemluvě. No protože je mi blivno i z takových těch neustále se opakujícících starých seriálech, tak jsem si pořídil interfernetovou TV, kde jsou ty české kanály v menšině. Ne že bych byl takový TV závislák, ale je to úplně jiné kafe.
Jinak ty hospodské kulečníky bývaly u nás na docela dobré úrovni, půjčovaná tága rovná, maximálně jsem si nosil v kapsenějakou tu novou čepičku. Nezapomenu (a nejen já) na slavný exces, kdy jsem vybrnknul kouli přes mantl a zavřené okno rovnou do zahrádky a na stůl před hospodou. To se mě pár lidí ptalo, jestli jsem byl tak ožralý, nebo to byl mistrovský záměr. To první je pravda, ale nikdy jsem to nepřiznal.