Avatar uživatele
Anonymm2847

Proč mi beta bojovnice nežere krmivo?

Jestli je tu nějaký zkušený akvárista, tak bych se chtěl zeptat, proč mi beta bojovnice nežere krmivo.
Nevím, jestli to není tím, že je v novém prostředí ( mám ji 2 dny), nebo voda je v pokojové teplotě 22,5 °C. Akvarko má asi 20 litrů.

Zajímavá 0 před 1147 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Nedá se říci, ale jisté je jedno – je jí zima. Teplotu zvyš na 25°C. Jinak i pro jedinou rybu považuji 20litrovou nádrž za týrání zvířátek, byť je to „jen blbá rybka“. Pořiď alespoň 40l, takové to chovatelství „v okurčáku“ je podle mne prasárna. Nic na tom nezmění fakt, že to tak mnozí dělají.
https://www.a­quaworld.cz/cla­nek.php?id=6

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Naprosto souhlasím s kolegou. „Akvárko“ o 20 l není akvárko, hodí se jen jako vytíračka. O akvaristice je třeba něco vědět, složení a teplota vody, jaké zvolit topné těleso, rostliny, vzduchování, filtrace a další. Obecně platí, že čím větší akvárko, tím méně práce s ním je, jen tak můžeš udělat jakýs takýs vhodný biotop.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
autacek

Pro jednu bojovnici je taková velikost akvária dostatečná, avšak čím menší akvárium, tím těžší udržet potřebnpu kvalitu vody.

Až bude mít hlad bude žrát, ale klidně zkus i živou stravu (nitěnky).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

STUDENÁ VODA!!! Proč si o bojovnicích nejprve něco nepřečteš?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Monika N.

Je to individuální,každá Betty ji něco jiného.Moje nejí sušené krevetky a komáry jen granulky a červíky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata