papája

Ještě jednou prosím,spočítáte mi někdo kolik asi litrů vody má kulatý bazén 3.66×0.76m.Na mě je to moc složité.Děkuju.

Nejlepší odpověď
arygnoc

přepočteme-li to na půllitry s cenou 20 Kč na půllitr, bude tě obsah bazénu piva stát 319673 Kč.

Další odpovědi
chudst

Ach jo. Stacilo napsat, ze je kulaty do diskuze zde: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nevite-nekdo-kolik-asi-ma-litru-zahradni-bazen-3-66-x-0-76m-dekuju

No budiz, za predpokladu, ze bazen napusteny cely, jen nechate 15cm od vrchniho okraje prazdny, takze rozmery budou prumer 3,66m a hloubka 61cm, dojdeme k zaveru, ze pojme plus minus 6420 litru. (Jak jsem k tomu dosel – viz vami zalozeny odkaz vyse.)

tom004: skoro, uz jen cca 2,5× vice :)
arygnoc: hezka uvaha :) Vicemene to tak vychazi, pocital jsem to, vychazi mi to zhruba stejne. Pivni bazenek. Moc hezke, ale tech vos kolem! :)

mosoj

Objem bazenu je 7 991 l.

tom004

Bez počítání,odhaduji cca 2 500 litrů.

U nás,půlitr Gambáče,za 18,– Kč.Heč.:)

žmufi

A teď mi laskavě řekněte, kde mají pivo za dvacku 🙂
Doplňuji:
Kam se mám přestěhovat? :D:D Nějak si nevybavuji, kde bych u nás pivo viděla pod 23 Kč. I když zas tak pilně to nesleduju, nejsem pivař.

suaeda

Obsah bazénu je vypočítán.
Takže jen pivní pokec. U nás je ten hnusnej Gečkový svinec za 21. Přednost dávám Svijanům, případně Budvaru 10 a nebo poblíž vaří dobrý Platan 11.

savana

Stačí si vzpomenout na geometrii a vybavit si vzoreček na obsah válce…=)http://­www.aristoteles­.cz/matematika/ste­reometrie/valec­.php