Dodopolasek

Jeden vrh koťat od více kocourů, je to možné?

Dostala se ke mně informace, že prý kočka může porodit jeden vrh koťat, kdy otcem je několik různých kocourů. Tuhle informaci prý přinesla nějaká známá veterinářka. Je to možné?

Nejlepší odpověď
kapka

Ano, je to možné, je to tak možné i u psů. Dokonce i u lidí, pokud jsou dvojvaječná dvojčata a maminka není zrovna monogamní typ, tak není nemožné, že bude mít každé z dvojčat jiného otce.

Další odpovědi
50centes

ano je potože jsou občas kotata ruzně barevná