panenka

Ječmení zrno

Dobrý den mému synovi se na výčku objevilo ječmení zrno mažu mu to mastičkou ICTAMO PRO 3 krát denně dnes jsem se ve své knížce dočetla, že stačí mu to přetírat vatou namočenou ve vodě a že by mu to do týdne mělo zmízet samo. Chtěla bych se zeptat zda s tym máte někdo zkušenost nebo mi prosím poradte co udělat aby mu to rychle zmizlo.Má tam jen malý pupínek červené to kolem dokola nemá děkuji

Nejlepší odpověď
Jahoda

Ječné zrno jsem měla několikrát. Někdy jsem to potírala obyč. vodou, někdy jsem to nepotírala vůbec. U Tvého syna bych to potírala vatovou tyčinkoun namočenou ve vodě. Hezky to ochladí a mělo by to brzy zmizet.

Další odpovědi
anonym

ječné zrníčko je většinou z prúvanu aspon se to tak říká,dobré je použít borovou vodu je k sehnání v lékárně

MacaM

Já jsem pro, potírat vatovou tyčinkou s převařenou vodou, žádné mastičky, zbytečná chemie do těla. Mne, když se udělá, vyrobím si bylinné kapičky a ty mi pomohou.

rybíz

Řekl bych, nedělat s tím nic, hlavně to nechytat prstama apod. Měl jsem ho mockrát a často, jak jsem to zjistil při řezání, a pohledu do zrcadla, se to tak rychle zahojilo, že se to ani nestačilo „rozběhnout“.

anonym

Ječné zrno,dost nepříjemné.
Snad vám ten odkaz píchne.

Zdroj: http://nemoci­.vitalion.cz/jec­ne-zrno/

BIGFOOT

POMÁHÁ NA NĚJ PLIVNOUT A PŘIKÁZAT ABY ZMIZELO.VYPADÁ TO BLBĚ,ALE VÍM NA 100%
ŽE TO FUNGUJE.BIGFOOT