Avatar uživatele
panenka

Ječmení zrno

Dobrý den mému synovi se na výčku objevilo ječmení zrno mažu mu to mastičkou ICTAMO PRO 3 krát denně dnes jsem se ve své knížce dočetla, že stačí mu to přetírat vatou namočenou ve vodě a že by mu to do týdne mělo zmízet samo. Chtěla bych se zeptat zda s tym máte někdo zkušenost nebo mi prosím poradte co udělat aby mu to rychle zmizlo.Má tam jen malý pupínek červené to kolem dokola nemá děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, aramah, Elekrikář, iceT před 4989 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Ječné zrno jsem měla několikrát. Někdy jsem to potírala obyč. vodou, někdy jsem to nepotírala vůbec. U Tvého syna bych to potírala vatovou tyčinkoun namočenou ve vodě. Hezky to ochladí a mělo by to brzy zmizet.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

ječné zrníčko je většinou z prúvanu aspon se to tak říká,dobré je použít borovou vodu je k sehnání v lékárně

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MacaM

Já jsem pro, potírat vatovou tyčinkou s převařenou vodou, žádné mastičky, zbytečná chemie do těla. Mne, když se udělá, vyrobím si bylinné kapičky a ty mi pomohou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rybíz

Řekl bych, nedělat s tím nic, hlavně to nechytat prstama apod. Měl jsem ho mockrát a často, jak jsem to zjistil při řezání, a pohledu do zrcadla, se to tak rychle zahojilo, že se to ani nestačilo „rozběhnout“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ječné zrno,dost nepříjemné.
Snad vám ten odkaz píchne.

Zdroj: http://nemoci­.vitalion.cz/jec­ne-zrno/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BIGFOOT

POMÁHÁ NA NĚJ PLIVNOUT A PŘIKÁZAT ABY ZMIZELO.VYPADÁ TO BLBĚ,ALE VÍM NA 100%
ŽE TO FUNGUJE.BIGFOOT

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví