cuoly.com

Je zdravější pít denně 2 litry alkoholického piva nebo 2 litry „limonád“, které jsou dostupné v běžné síti supermarketů?

Odpovědi
Mc Merkurion

… víš, že v běžné síti supermarketů jsou dostupné různě kvalitní limonády ??? … a o pivu platí totéž …

Pepa25

Hloupá otázka, nejlepší je pít vodu. A v množství, o jaké si tělo samo řekne.

da ny

To záleží na tom, o co člověk více stojí:

  1. potíže s játry, degeneraci mozku (úbytek buněk),

nebo, aby od smraďocha uteka partnerka atd. atp.
„Zdravé“ je pivo až od 12 °, 2 značek (přibližující se zásadité), max. 2 deci 2× denně a pozor! Před jídlem! :D

  1. obezita, překyselení otganismu, plísně, cukrovka atd. atp.

Limonády s umělými sladidly budou relativně „zdravější“, v závislosti na použitém náhradním sladidle.

Obě varianty jsou nezdravé. Kdybych si musela vybrat a nebyla by jiná možnost,
pocucávala bych během dne s větší chutí to pivo (kdybych sněla). „Zbilo“ by mne obě varianty ;D Sladké tekutiny nemám ráda, nepiji.

Lgee

2 litry limonády, pokud nejde o limonády Fanta a Mirinda které obsahují nebezpečná umělá sladidla..

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.