FlAsh_7

Je vůbec nějaká oblast, ve které se nikdy neválčilo?

Nejlepší odpověď
JežíšKristus

Podle Wikipedie Antarktida. Vojenská přítomnost je zakázána dle Antarctic Treaty 1961.
U severního pólu bych si nebyl tak jistý, tam ty ruské ponorky lítají pořád, ačkoliv tam taky nemají co dělat.

Další odpovědi
PepasAvalonu

Pokud člověk uměl chodit pouze po souši, válčil jen na souši (všude, kde se vystkytoval). Naučil se překonávat moře, tak začal válčit na vodě, naučil se létat, tak začál válčit ve vzduchu, naučil se plavat hluboko pod vodou, tak začal válčit po vodou.
Jinak asi Antarktida a Arktida.

paul1

Možná nějaké ostrovy?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.