jmachan

Je verohodne mereni kroku a metru na naramku, tak zvany krokomer?

Nejlepší odpověď
Drap

Více méně ano. Záleží i na pravidelnosti a na způsobu chůze. Jako orientační měření poslouží dobře.

Další odpovědi
Adula.57

Ano, ale v rámci možností. Když ho vezmeš do ruky a začneš s ním klepat, bude ti to taky počítat kroky.

gecco

Kroků ano…
Pokud budeš dodržovat pravidelnou délku kroku, pak i metrů…
😉

mosoj

Jak píše Adula.57. Když budeš stále kývat rukou podle kroku bude to měřit. Jakmile přestaneš nebude to počítat nic. Měření je založeno na snímači, kde se podle kývání ruky převaluje kovová kulička nebo přelévá vodivá kapalina.
Jakmile bude kývání nedostatečné, nic se převalovat nebude i když půjdeš.