dust8

Je ve funkčním, ale již nepotřebném tabletu nějaká součástka, kterou se hodí z něj vydělat ven před vyhozením tabletu?

Není tam například něco na způsob flashku či disku SSD?

Nejlepší odpověď
anonym

bohužel ne, tablety nejsou tak otevřenou a modulární architekturou jakou jsou PC, téměř vše je v nich šité na míru konkrétnímu modelu a v jiném je to nevyužitelné, včetně baterií, pamětí, kamer, prakticky všechno je to přenositelné jen a pouze na tablet stejného výrobce a stejného typu. Docela krok zpět, že ? … bohužel je to ústupek za to, že jsme chtěli co nejkompaktnější zařízení za každou cenu, díky modularitě na úrovni PC, by byly tablety nepochybně větší i těžší než dnes.

Další odpovědi
Edison

Jak píše Ge0rge. Bude tam ale víc zlata, než třeba v mobilech.