Kajoch

Je vám sympatičtější americký kapitalista, nebo ruský oligarcha?

Na českého businessmana se raději neptám.

Nejlepší odpověď
ivzez

Ani jeden.

Další odpovědi
Edison

On je mezi tím nějaký rozdíl?

Kepler

Myslím, že mezi nimi není podstatnější rozdíl. Akorát kapitalista je zkušenější a oligarcha jenom hrabe.

michalds

Taky ani jeden.

Lamalam

Osobně se neznám ani s jedním z uvedených pánů. Nemohu tedy hodnotit.

Edison

Kapitalista nehrabe??? Hrabe… Ale souhlasím.. Kapitalista je zkušenější.

Kepler

Jasně, že taky hrabe. Ale taky investuje, aby mohl hrabat ještě víc.

Kajoch

Podle mne hrabou oba.Jen ten český je skromný lidumil:))

Edison

Jenže český není oligarcha… Český je to Bureš. A nějak mu to nejde… Ještě je před ním Kelner… 😁 A že by aspoň jeden z nich byl lidumil? No nevim… 😁