hanny 2

Je v naší republice někde v turistických oblastech stánek se samoobslužným občerstvením?

Ale já jsem myslela vyloženě někde na horách nebo na turistických trasách, kde se dávají peníze do kasičky!

Nejlepší odpověď
ten který je

Minulý rok jsem při svém turistickém putování navštívil luční bar nedaleko Krásné Lípy.V lučním baru byla celá škála nealkoholických nápojů,piva,vína a také vařič, na kterém si mohl poutník uvařit kávu nebo čaj.V nabídce byly i různé oplatky a pečivo.Ceny byly o něco vyšší než v běžném obchodě,ale posezení bylo v krásné přírodě a klidu. Platilo se do kasičky a nevěřím že by toho někdo zneužil.
https://www.ku­dyznudy.cz/ak­tivity/lucni-samoobsluzni-bar-v-kamenne-horce-u-krasne-li

Další odpovědi
da ny

Jestli stánek, netuším (ve stáncích je obsluha).
Města, obchodní centra, nádraží jsou plná automatů s bagetami aj., sladkostmi, nápojů (teplých a studených). Na každé pumpě se můžete obsloužit.
Za normálních okolností fungují bufety a samoobslužné jídelny (Globus).
Stánky by nebyly rentabilní.

Kepler

U nás ve Valmezu máme dokonce automat na frgály v šesti druzích. Je docela populární, protože jsou opravdu kvalitní, nefalšované valašské z malé pekárny.

zjentek

Přímo stánek ne, ale v Porubě u Duhy mají automat na zelí- gram 250,– 2g 400,–.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Drap

Nevím, proč tak brzy otázku uzavřeš, i přes to, že odpověď na tvou otázku nikdo nedal. Vím o dvou. Jedna je nad Lipovou Lázně. a druhý na pokraji Josefského údolí v Moravském krasu Tiším, že ta se menuje Bar u vodníka.

hanny 2

Děkuji.

Drap

Nevím, proč tak brzy otázku uzavřeš, i přes to, že odpověď na tvou otázku nikdo nedal. Vím o dvou. Jedna je nad Lipovou Lázně. a druhý na pokraji Josefského údolí v Moravském krasu Tiším, že ta se menuje Bar u vodníka.

hanny 2

Našla jsem teď akorát na webu samoobslužné cyklobistro v Šatově na Znojemsku.Ale bylo zprovozněno v květnu 2018,tak kdo ví, jestli ještě existuje!