Vlkolvice

Je už pozdě začít hrát tenis nebo začít plavat když je mi skoro 15 ?

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli je už pozdě, abych začala hrát tenis nebo abych začala plavat, když je mi 14,teda v září 15. Jinak jsem se žádnému sportu nevěnovala, ale chodím na hasiče…

Nejlepší odpověď
huxa

Je to naprosto jedno. Asi už nebudeš světovou šampionistkou, ovšem pro zábavu můžeš začít klidně i v osmdesáti.

Další odpovědi
anonym

A co na to hasiči – že na ně chodíš?
😉
Nikdy není pozdě začít s novým sportem, jen už nemůžeš příliš počítat s tím, že by ses někdy umisťovala v čele světových žebříčků…

marci1

S jakýmkoliv sportem můžeš začít kdykoliv. Hlavně že se budeš cítit dobře a šťastně. Super jsou i ti hasiči. 🙂

Drap

Nikdy neni pozdě začít

led

Dobrý hasič aj hasička musia mať aj kondičku, mať rýchle reakcie a vedieť plávať. Takže neváhaj a športuj.
Športovanie aj rekreačne, kondične pomáha každému, kto sa na to dá…

leporela22

Jako já o tom samém taky tak nějak přemýšlím a mě je 18 si myslim že je to jedno v kolik začneš ale podle toho jestli to chceš

dg

klidne zacni nikdy nevíš kdy se ti to bude hodit.