pn65

Je to vadná vidlice na kolo?

Dnes mi došla objednaná vidlice rock shox (systém olej vzduch) s V break,disponuje s turn key a lock uot, zarazilo mě že když jsem ji rozbalil z krabice skusil jsem trochu otestovat a stlačil jsem ji to bylo v poho, ale kdyžř jsem na korunce otočil lock out, myslel jsem že zablokuje celé pružení ale pružila dále, takže nevím jestli se má nejprve něco nastavit, nebo je to opravdu vada.

Vidlice je nová z obchodu, nikoliv z druhé ruky.

Máte zkušenost?

Odpovědi
Alesh

No, lockout musí vidlici zamknout, tj. že nepruží, resp. při hodně hodně velkém tlaku se s ní hnout dá i přes zamčení, ale to bys poznal, tohle nebude ten případ. Určitě jsi ten lockout správně uzavřel?