Gestas

Je tady někdo, kdo by se ustrnul nad člověkem z minulého tisíciletí a vysvětlil mu, o co jde ve Fortnite?

Nejlepší odpověď
Tw!st

Je to hra pro děti 6–15 let. Vítězem každého kola je ten, kdo eliminuje své protihráče a zůstane žít jako poslední.

Další odpovědi
Drap

Myslíš fortine oblečení, nebo fortine hru, nebo snad něco jiného?

annas

Hledání lokalit Gnome je jednou z mnoha týdeníkových výzev společnosti Fortnite.

Hra – hledán míst na základě výzvy týdne. Na nich třeba žijí skřítci Získává se odměna.

Více se dovíte v odkazech

https://www.ga­mespot.com/ar­ticles/fortni­te-where-are-chilly-gnomes-locations-week-6-/1100-6464311/

https://www.e­urogamer.net/ar­ticles/2019-01-10-fortnite-gnome-locations-chilly-5795

Postup hry i s obrázky
http://grader­s.cz/special/spe­cial/tipy-a-triky-pro-zacatecniky-fortnite

Pro zajímavost

„Za celý rok 2018 vygeneroval Fortnite na iOS zařízeních tržby ve výši 455 milionů dolarů. Podle analytické společnosti Sensor Tower hru od svého vydání v dubnu 2018 stáhlo 82,6 milionů uživatelů iOS. Sečteno podtrženo půl miliardy dolarů za 8 měsíců. To je dobrý výkon, že?“

https://www.le­temsvetemapplem­.eu/2019/01/09­/fornite-na-ios-je-pro-jeho-vyvojare-zlaty-dul/

Usoman

Popravdě bys člověku žijícímu před +1000 lety mohl pokusit vysvětlit cokoliv z naší moderní doby … ale stejně by to nechápal a považoval to za magii, zbytečné či úžasné. Třeba taková obyčejná propiska by jim přišla jako magie, stejně tak jako knihtisk či parní stroje.

Ale kdyby měl třeba několik týdnů na to, aby se dozvěděl více informací ohledně událostí (historických, politických, technických, kulturních), tak pak by snad naši vědu poznal, možná ji i pochopil, ale rozhodně by se s ní neztotožnil. Když pro naše prarodiče je hraní her zbytečnost, ačkoliv nás dělí jen půl století, tak z toho vyplývá že je velká rozdílnost i mezi desetiletými. A mezi tisíciletími by takové rozdíly byli astronomické.

Jinak tahle trapná hra hraná převážně malými usmrkanci (bez urážky) nikoho nezajímá v našem tisíciletí, natož někoho v některém z minulých. Radši vyzkoušej War Thunder, to je teprve pořádná hra pro pořádný chlapy.

Gestas

Usoman: Tím člověkem jsem myslel sebe, narozeného v roce 1999, tedy v minulém tisíciletí.