Lgee

Je špatné, že nenávidím psy?

Kvůli jejich absolutní poslušnosti?

Nemám nic proti sumbisivite (podrizenosti) jde o to že je prakticky absolutní

Je špatně že nenávidím psi?

Nejlepší odpověď
Rokio

Je to v pohodě

!!!jiná odpověď!!!

Není to normální. Pokud tě ale v dětství pokousal cizí pes, je pochopitelné, že se jich bojíš.

Pes je ale nejlepší přítel člověka. Vychovaný pes by pro své pána vykonal maximum.

Další odpovědi
Marty Koller

Je to v pohodě

Jiná odpověď!!!!!!!

Naprosto debilní otázka a anketa!!!! Tak snad dáš možnost je to špatně. Měj rád psi, psi jsou nejlepším přítelem člověka.

Drap

Je to v pohodě

To je velice divný důvod. Vyplývá z toho, že pokud by tě každý druhý pes pokousal, tak bys je miloval.
Opět špatná anketa, chybí jiný důvod.

paul1

Je to v pohodě

Já jen že by mělo být: nenávidím psy. Takhle je to vyzní jako že nenávidíte písmeno řecké abecedy

Disraeli

Není na tom nic špatného

Zajímavá „anketa“. :D Chápeš, že tu máš tři možnosti a každá z nich je vlastně stejná?

Absolutní poslušnost? Hmm, pes se stále řídí hlavně pudy a instinkty a pak záleží, jak moc je vychovaný. Víš že pes obsazuje přední příčku ze zvířat v počtu zabitých lidí ročně? Nějakých skoro 30 tisíc ročně (ze zvířat je na prvním místě, daleko předevšemi šelmami a predátory), před ním už je jen člověk a nějaký hmyz (přenášející onemocnění). A desítky milionů lidí jsou ročně napadáni psy (minimálně kousnutí).

Proč je nenávidíš, ale nechápu. Dalo by se pochopit, že bys je třeba nemusel, ale proč rovnou nenávidět a zrovna z takového pitomého důvodu… Já mám třeba taky raději kočky, ale vychované psy mám taky rád.

Rocker

Je to v pohodě

O mě se ví,že psy miluju.Takže Tvou nenávist nechápu.

Mikron4532

Je to fajn.

Asi člověk přirozeně nenávidí cizí zvířata, zvlášť u psů když nemají majitele a běhají bez kontroly po silnici kde napadají lidi, děti, ostatní zvířata bebo způsobí nehodu dopravní. Takovej pes rozbije aji nárazník narozdíl od kočky, která se da normálně přejet.
Mozna by pomohlo povinná očipování aby se dal vzdycky dohledat majitel podle sériového čísla.

Lgee

Věrnost ano samozřejmě ale poslušnost?
Chtěl by si mít vztah s holkou která tě poslouchá na slovo?

_Bůh_

Ty podle všeho hlavně nenávidíš češtinu. Jestli si myslíš, jací jsou psi zlatíčka, tak na tebe vypustíme rotvajlery, a uvidíš.

Dochy

Na nenávisti není nic dobrého. A to že nedokážeš položit otázku… No to bude debilita nebo demence.

Lgee

Rokio : ale zase mám rád kočky a už sem na ně daroval asi 10000,–

Marty Koller

Je to příšerný hele chlape, ta tvoje otázka i ta tvoje anketa!!!! Tak snad do té ankety napíšeš je to špatně. Když jsou ty tvoje možnosti všechny stejný.

EKSOT123

Marty Koller, má to dobře, v tom je přece ten fígl. Asi byl v minulém životě kočka. Každopádně věrnost a poslušnost jsou jedny z nejcennějších vlastností, záleží ale komu.