WhiteCrow

Je špatně, když nechávám svoje koťata koukat na přírodu v televizi, když nemůžou ven?

Mám doma už druhý měsíc koťata z útulku, která nesmí chodit ven (jedno je dokonce extrémně plaché), je špatně když je nechám koukat na přírodu v televizi?

Nejlepší odpověď
Kepler

Když je budeš dobře hlídat, může to být fajn. Úplně cítím ten svěží horský vzduch!
Ale bacha na to – reklamy mohou mít zhoubné následky!

Další odpovědi
anonym

Není lepší je posadit k oknu? Ale koukají dost zainteresovaně.

WhiteCrow

Rádi vysedávají u okna, bohužel ačkoliv bydlím kousek od lesa, tak z oken mého bytu je bohužel výhled jen na silnici a pár stromů před paneláky