autacek

Je rozumné v létě chodit na ostro ?

Muže by to asi ani nenapadlo, ale co vy na to, dámy ?

Nejlepší odpověď
anonym

Ne každá žena je Sharon Stone.

Další odpovědi
marci1

Chodit v létě na ostro rozumné a hygienické není. Pro nic za nic asi spodní prádlo neexistuje. A nemyslete si, že někteří muži tak nechodí. Jak ty kalhoty budou asi asi vypadat ? A u žen v šatech, nebo sukni hrozí, že začne foukat více vítr a malá nepříjemnost je tady ! Spodní prádlo přece existuje proto, aby si jej člověk mohl každý den vyměnit za čisté. 🙂

huxa

Mám kamarádku, která to vyřešila tím, že si pod kraťase vezme mužské trenýrky :)

osobně chodím občas „naostro“, mám kraťase s takovou tou druhou vrstvou, která by měla nahrazovat spodní prádlo a zároveň jí pěkně profoukne větříček. Zatím se na to všichni dívali z té špatné stránky, ale co když musím pracovat celý den v tomto horku na slunci a používám na přepravu výhradně kolo? Potit se v trenýrkách je vážně nesnesitelné a když už máte promáčené spodní prádlo, pot nemá kam odtékat, takže je to akorát tak na nachlazení močových trubic.

Araxis

Je mi to odporné u chlapů v každém období.Žena může to mít schovaný pod sukni,tak proč ne.Kdežto u chlapa je to nevalné a nehygienické.Spodní prádlo si měníte každý den ale kalhoty tý nosí chlapy i několik dní a to tam mají v rozkroku hezky sluníčka.

anonym

Nemyslím si, že tady jde o rozumové hledisko. To jen někteří mezi námi svoji zdechlost řádně se obléknout schovávají za to, že v tom vidí něco „in“. Nejde říct, že žena nebo muž bez spodního prádla se potí méně. Souhlasím ale s tím, že se takový nedooblečený člověk může cítit volněji. Otázkou je, kam odchází v případě potřeby pot a ostatní výměšky, když zde chybí spodní prádlo. To je potom všechno tohle nadělení ve svrchním oblečení. Je radost si potom po takovém čuněti sednout na stejné sedadlo třeba v tramvaji, vlaku nebo autobuse. A to nehodlám rozebírat hledisko estetické. To je kapitola sama pro sebe. Oblékáme se také proto, abychom u ostatních lidí nevzbuzovali zbytečné pohoršení.

arygnoc

prečo by to mužov nemalo napadnúť?

asi tak 200 rokov naspäť (±) sa tak chodilo normálne.
nemá to s rozumnosťou nič spoločného.

pokiaľ meníš denne oblečenie, prečo nie.
páni, bacha na „posledné kvapky“.

iwrana

Když má žena pěkné šaty obtažené těsně na těle,tak není pěkné,když se jí pod nima rýsuje guma od kalhotek.Ale musí to být šaty dlouhé alespon ke kolenům,jinak riskuje trapas.

Mc Merkurion

je to pohodlný