terezie.k

Je rozeznatelný piercing falešný a pravý?

Jde poznat, že se jedná o falešný piercing? Nebo vypadá úplně stejně? Co je lepší?
Doplňuji:
Co takový falešný piercing do pupíku??
Díky za odpovědi! :)

Nejlepší odpověď
zzzzz

Falešný je jen klips. Lepší je falešný. Já jsem si před dvaceti lety nechala píchnout dírku do nosu a už mi nikdy nezarostla, z blízka to je vidět pořád ☹ Doporučuji falešný.
Doplňuji:
Tak určitě je lepší vytrhnou z pupíku omylem klips, než vytrhnout pravý i s kusem masa a pak tam mít krásnou jizvu. Tak se to stalo mojí kámošce ☹
Je to takové místo, kde se to při oblékání, vysvlékání často zatrhne ☹
Pokud si dáš opravdový, tak jen jeden a pečlivě vybírej místo, ať nejsi za pár let celá zjizvená.

Další odpovědi
Kelt

Já v této módě nevidím žádný smysl, a tak je mi jedno, zda někdo jiný má pravý nebo falešný piarcing. Mám na to stejný názor jako na značkovou obuv nebo obuv od asijských prodejců se stejným nápisem. Mělo by platit, že za kvalitu a pravost se platí. Takže by měl být pravý piercing lepší.