geekocz

Je pro normálního člověka možné koupit si ostrov?

Myslím tím, pokud člověk není filmová/hudební hvězda. A ostrov myslím na moři, ne na rybníce.

Nejlepší odpověď
mosoj

V pohodě, klidně si ho kup. Problém je v tom, že normální člověk na něj nemá.

Další odpovědi
anonym

Je to normální pozemek – cenu určuje trh daného státu… (případně vlastník) Takže proč si kupovat ostrov – stačí plac na barák a domluva s dalšími vlastníky (že se tam můžeš procházet, či tak). Celý ostrov opravdu nedáš – leda ostrůvek o rozloze akr, či dva…

ponovotny

by na světě muselo být strašně moc ostrovů aby si je mohli kupovat i „normální“ lidi

setapouch

Ano, ostrovů jsou desetitisíce. Ale kdo by stál o dva metry skály uprostřed moře? Pokud máš na mysli „tropický ráj“, tak i ty se dají koupit. Cena začíná někde u milionu dolarů.
ALE! Dá se narazit na „sdílený nákup“ nebo pronájem (člověk tam něžije trvale, jen tam jezdí na dovolenou – ale v danou dobu je tam sám). Jsou to sice výjimky, ale už jsem to viděl. Cenu si bohužel nepamatuju, tohle není můj sen.

Agneta

Koukni na net-nemovitosti. V Dánsku je ke koupi ostrov cca 2 × 4 km, se zemědělským využitím – s patř. nemovitostmi, za 4 milióny €.

led

Pokiaľ nájdete ostrov, ktorý nikomu nepatrí…môžte ho získať naozaj lacno. Pokiaľ patrí niektorému štátu, budete ho musieť kúpiť od toho štátu. Ak normálny človek má peniaze…

marci1

V dnešní době to není žádný problém. Stačí jen mít dostatek peněz a můžeš si vybrat. 🙂
Např. : http://www.jen­promuze.cz/mi­xer/16567-10-soukromych-ostrovu-ktere-si-muzete-koupit-i-vy

ke4n

http://www.pri­vateislandson­line.com/