Avatar uživatele
geekocz

Je pro normálního člověka možné koupit si ostrov?

Myslím tím, pokud člověk není filmová/hudební hvězda. A ostrov myslím na moři, ne na rybníce.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3515 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

V pohodě, klidně si ho kup. Problém je v tom, že normální člověk na něj nemá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Je to normální pozemek – cenu určuje trh daného státu… (případně vlastník) Takže proč si kupovat ostrov – stačí plac na barák a domluva s dalšími vlastníky (že se tam můžeš procházet, či tak). Celý ostrov opravdu nedáš – leda ostrůvek o rozloze akr, či dva…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ponovotny

by na světě muselo být strašně moc ostrovů aby si je mohli kupovat i „normální“ lidi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Ano, ostrovů jsou desetitisíce. Ale kdo by stál o dva metry skály uprostřed moře? Pokud máš na mysli „tropický ráj“, tak i ty se dají koupit. Cena začíná někde u milionu dolarů.
ALE! Dá se narazit na „sdílený nákup“ nebo pronájem (člověk tam něžije trvale, jen tam jezdí na dovolenou – ale v danou dobu je tam sám). Jsou to sice výjimky, ale už jsem to viděl. Cenu si bohužel nepamatuju, tohle není můj sen.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Koukni na net-nemovitosti. V Dánsku je ke koupi ostrov cca 2 × 4 km, se zemědělským využitím – s patř. nemovitostmi, za 4 milióny €.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pokiaľ nájdete ostrov, ktorý nikomu nepatrí…môžte ho získať naozaj lacno. Pokiaľ patrí niektorému štátu, budete ho musieť kúpiť od toho štátu. Ak normálny človek má peniaze…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

V dnešní době to není žádný problém. Stačí jen mít dostatek peněz a můžeš si vybrat. 🙂
Např. : http://www.jen­promuze.cz/mi­xer/16567-10-soukromych-ostrovu-ktere-si-muzete-koupit-i-vy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ke4n

http://www.pri­vateislandson­line.com/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek