DandrdaMan01

Je pro mě nějaká hrozba/omezení koupit si mobil honor / Huawei?

Nějaké hrozby do budoucna? Nebo nějaká omezení?

Odpovědi
x43icrs

Nemyslím si. Daleko větší problém jsou zařízení Huawei na mobilních vysílačích.

Arne1

A proč by měla být ? Maximálně tě nezaměstnají u BiS, CIA, FBI a podobných firem. Za nějakou dobu to splaskne a bude se bojovat zase proti něčemu jinému.

orestez

Ano, aktuální hrozba z předražené věci, kterou jiné firmy prodají za nižší. Od těch ale pomluva nepochází. Světově obchodní pomluva bude asi pocházet z jiné, větší dílny, která mobily prodává za nehorázné ceny. Tipoval bych že původcem paniky je nejzdatnější „S“. Huawei se cenově i snad kvalitou vyrovnává „S“. A obchodní válka nezná mezí. Skočili na to Amíci i pražský hrad. |/ Každý takový mobil někam něco oznamuje. Hrozba, omezení nejspíš bude pro uživatele androidu podobná.