Je pravda, že kratším účesem „shazuje“ člověk i roky?

Nejlepší odpověď
iceT

podle me zalezi na typu osobnosti,tvaru obliceje,to mate stejne jako s oblecenim nebo make-upem.Stejna barva rtenky nebo ocnich stinu na dvou odlisnych osobnostech bude vzdy vypadat jinak.Kadernice vam urcite poradi.

Další odpovědi
Bumbes

Že by ???

ReHu

Souhlasím s iceT. Záleží na konkrétním typu člověka i ostatním.

mojitek

Takhle jednoduse se to neda tvrdit.Presne jak pisou ostatni-zalezi na tvaru obliceje,vyrazu tvare atd…

Čarodějnice

Prý jsem omládla když se mi narodil syn (v 38letech(