DandrdaMan01

Je pravda, že když si ve spánku pustím cizojazyčné rádio nebo lekce cizího jazyka, tak se jazyk líp naučím?

Odpovědi
ivzez

Snad by se dala podvědomě vstřebat „melodie jazyka“, ani ta by
bez pravidelného procvičování a denního používání nebyla k ničemu…

lexx

ne, je to pověra ale učit se v bdělém stavu poslechem přednášky z magiče – to jde

led

Mozog vníma aj v spánku, ale to čo utkvie v pamäti spáča, si musíte ešte zadeliť do súvislosti. Takže len pasívita nestačí. Ale aj tento spôsob je nápomocný pri učení.

led

lexx, ako pozerám, vy ste v odpovediach zásadne „proti všem“

ivzez

… i proti platným zákonům.