masakrmen

Je pravda, že když používám notebook na podložce v posteli, přispívá to k neplodnosti?

Nejlepší odpověď
Hlada

Jestli v posteli raději čučíš na displej, tak to nebude notebookem.

Další odpovědi
MrGandy

Ochabujou spermie …

To samé jako při dlouhém sezení. Naopak při chůži, když se zadýcháme, „zlepšují“ se…

Ne, že se to píše, ale je to tak …

Ještě dodávám: Jde o to teplo…, i kdyby šlo z něčeho jiného než z nooteboku, je to úplně to samé …

hanulka11

no píše se to, ale neplodní lidé byli i před tím

lexx

hmm, že by konečně účinná, spolehlivá AK pro muže ?

RomanP

ano je to pravda, v posteli máš spát či sexuálně dovádět nikoli čučet do noťasu. Tomu dole se to potom nelíbí a začne trucovat a časem máš po žížalkách